Ahogy abban nagyon bíztunk: csapatunk győzelemmel indította a fárasztónak ígérkező decemberi programot. Mint ismert, csütörtökön fontos három pontot szereztünk a Magyar Futsal Akadémia ellen (4–1), a menetelés azonban nem áll meg, hétfőn ismét pályára lépünk a bajnokságban.

Nem lesz könnyű dolgunk, ugyanis a Berettyóújfaluhoz látogatunk. Szeptemberben remek első félidőt követően 5–2-re kaptunk ki a Hajdú-Bihar megyei együttestől, amely ellen azon a meccsen és az elmúlt hónapokban több felkészülési mérkőzésen is mutattunk biztató momentumokat.

Közel sem mi vagyunk persze a hétfő esti találkozó esélyesei. A Mezei-Vill az elmúlt évekhez hasonlóan idén is az élmezőny tagja, tíz győzelem mellett csupán háromszor szenvedett vereséget, újonc ellen még nem hibázott. A jelenleg harmadik helyen álló gárda javítási szándékkal várhatja a következő fordulót, mivel csütörtökön hazai pályán 8–6-ra kikapott az immáron listavezető Aramistól.